Büyü > Iyi mi Bozulur, Yapılır? Büyü Çeşitleri, Emareleri

Büyü nedir? Güçlü bir büyü iyi mi yapılır, üzerinizdeki büyü iyi mi bozulur, sihrin insan üstündeki emareleri ve büyü çeşitleri hakkında bilgiler vereceğim.

Kıymetli okuyucu; senin için oldukça kıymetli detayları bir araya getirdim ve seninle paylaştım. Senin için hazırladığım bu yazımı sonuna kadar okuduğunda, büyü nedir, büyü iyi mi yapılır, büyü emareleri insanoğlu üstünde iyi mi anlaşılır, size yada yakınınıza meydana getirilen büyü iyi mi bozulur, büyücü ne anlamına gelir, en iyi büyücüler kimlerdir?

Tüm bu mevzuları en ince detayına kadar öğrenmiş olacaksın. Bu yüzden lütfen şimdi arkada yaslan ve senin için hazırladığım bu kıymetli detayları tüm dikkatini vererek okumaya başla.

BÜYÜ NASIL YAPILIR

İlk sorularımız büyü iyi mi yapılır, dinimizde büyü yapmak günah mıdır? Kendim için büyü yaptırmak isterim, geri getirme şu demek oluyor ki geri döndürme büyüsü iyi mi yapılır bu sorulardan oluşacak. Ilk olarak büyü yapmak sizin niyetinize gore günah olabilir yada olmayabilir.

Büyü iyi mi yapılır başlığına geçemeden ilkin çoğu zaman seven insanoğlu hangi tür büyüleri yapıyorlar, büyü meydana getiren şahıs iyi mi olur, geri döndürme büyüsü ve geri getirme büyüleri ne anlama geliyor bu tarz şeyleri sana tek tek anlatmak isterim.

Büyü nasıl çözülür

İnsanlar hususi hayatları içinde oldukça çeşitli sorunlarla karşı karşıya gelebiliyor. Kiminin birliktelikleri içinde sıkıntıları olabiliyor, bir ötekinin iş yerinde problemi olabiliyor, ötekisinin sevgilisiyle sorunları olabiliyor. Nedenler ve gerekçeler her kişi için farklıdır.

Mühim olan ise insanoğlunun bireysel olarak mutlu olma isteği, risklerden uzak rahat bir yaşam isteği, maddi sıkıntılardan kurtulmak, sıhhatli ve rahatlık dolu bir yaşam sürmek, gelecek kaygısından kurtulmak ve ilişkileri içinde güvenilir, istikrarlı adımlar atabilmektir.

Bunların hepsi aslına bakarsak bizlerin yaşamdan beklentileri neticesinde meydana geliyor. Bu talepler karşılanmadığı vakit naturel olarak her birimiz değişik çözüm yollarına gideriz. Bu çözüm yollarından bir tanesi ise yaşanmış olan problemin büyü yolu ile giderilmesidir.

Ben aşağıda maddeler halinde en oldukça meydana getirilen büyüleri sizlere belirttim. Bunlardan kendiniz için uygun olanı seçip iyi bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Bu makalemi okuyarak iyi mi büyü yapılır en ince detaylarına kadar öğrenebilirsiniz.

Sevgiliyi geri getirme büyüsü

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Şöyleki bir örnek düşünmeni isterim, mesela evlisin ve eşin seni terk ederek başka bir insana gönlünü verdi ve bu durumda sen eşinin sana geri dönmesini istiyorsun. Kim bilir eşinin sana yeniden dönmesi için onunla konuştun, onu ikna etmeye çalıştın fakat tüm çabalarına karşın eşin artık seni sevmediğini senden ayrılmak istediğini söylemiş oldu.

Bu sonuçlar dahilinde eğer ikna yolu ile eşini geri dönmeye ikna edemediysen sana destek olacak tılsım geri getirme büyüsü olacaktır. Bu yöntem ile % 80 lere varan başarıya ulaşmış netice alabilirsin.

BÜYÜ YAPAN KİŞİ NASIL BULUNUR

Yaşadığınız yerde yakınlarınıza sorabilirsin. Bir ihtimal tanıdığın insanoğlu içinden, akrabalardan yada arkadaşlarından daha ilkin büyü meydana getiren kişilerle temasa geçenler olmuştur. Ilk olarak kendi yakın tanıdıklarına sor eğer onlar sana destek olmazlarsa o vakit bana mail adresimden yazabilirsin. Ben sana ne olursa olsun destek olurum.

BÜYÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM

Ne vakit başın dara düşerse benimle kontakt kurabilirsin. Büyü yaptırmak isteyen pek oldukça insan var tıpkı senin şeklinde onlarda büyü yaptırmak istiyorlar. Her insanoğlunun sıkıntısı değişik fakat Tanrı’ın izniyle aşılmayacak sorun yoktur. Yeter ki sen bunu derinden iste.

Aslına bakarsan istemek başarmanın yarısıdır. Bir şeyi istiyorsan onu kazanmak için emek vermen gerekiyor emek vermezsen başarıda gelmez. O halde büyü yaptırmak isterim diyorsan bu mevzuda sana yardım edecek kişilerle iletişime geçmen gerekir.

Aşk büyüsü nasıl yapılır

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Sevgilinden mi ayrıldın? Yada eşinden mi ayrıldın? Asla fark etmez ister sevgilinden istersen eşinden, bu sorunların çözümü var. Aşk büyüsü iyi mi yapılır adlı yazdığım makalemi ne olursa olsun okuman lazım, buradaki bağlantı seni o sayfaya götürecek << aşk büyüsü iyi mi yapılır >>

Kara büyü nasıl yapılır

KARA BÜYÜ NASIL YAPILIR

Kara büyü insana oldukça acı veren hatta insanların ölümüne yol açan bir büyüdür. Oldukça tehlikeli kara büyü çeşitleri var. Bir ihtimal sana da birisi kara büyü yapmış olabilir. Bunu öğrenmen için kara büyüler hakkında bir yazı yayınladım. O yazıyı okuyarak kara büyüler hakkında en doğru bilgilere ulaşabilirsin. İşte bağlantı burada << kara büyü iyi mi yapılır >>

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Bazen aile içi kırgınlıklar yaşanabilir, tartışmalar yaşanmış olabilir yada asla sebep olmadan eşin seni aniden ortada bırakıp gitmiş olabilir. Bu şekilde zor bir duruma düşmüş olabilirsin. Umutsuzluk tüm bedenini sarmış olabilir fakat tüm bu zorluklara karşın ayağa kalkıp hareket etmeye, enerjisini yeniden toparlamaya ihtiyacın var. Seni senden daha iyi anlayan birisi olması imkansız.

Eğer içindeki terk edilme duygusu seni tutsak almış ise bununla başa çıkmasını bilmen gerekiyor. Tüm çabalarına karşın hala eşini yada seni terk eden sevgilini kendine bağlamak istiyorsan o halde senin için yazdığım bu yazıyı okuman gerekiyor.

Unutma! Devamlı çıkış kapısı açıktır bir tek kapıyı iyi mi açman icap ettiğini hatırlaman lazım. İşte sana bu kapıyı şu demek oluyor ki çıkış kapısını gösteriyorum. Bağlantı burada lütfen oku ve kararını kendin ver << bağlama büyüsü iyi mi yapılır >>

Papaz büyüsü nasıl yapılır

PAPAZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

İçindeki korku ve endişeyi görüyorum, hakkaten de papaz büyüsüne maruz kalmış birisi için ağırlık basma dolu günler başlamış anlamına gelir. Büyük sanrılar, acılar, kederler, bunalımlar verir insana papaz büyüsü. Bu mevzuda oldukça dikkatli olman gerekiyor. Seni çekemeyen düşmanların devamlı olacak ve geçmişte olmuştur.

Bir ihtimal sana yada yakınlarından birine zarar vermek için bu şekilde bir yol yeğleyen bir düşmanın olmuş olabilir. Korkmana gerek yok bir tek ne yapacağını bilmen ve doğru şekilde yapman gerekenleri öğrenerek uygun adımlar atmalısın. Papaz büyüsünden korunmak için hususi bir yazı yayınladım. Makaleme şu linkten ulaşabilirsin << papaz büyüsü iyi mi yapılır >>

AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Paylaşmak zor olsa gerek sevdiğin insanı bir başka insanla, o şekilde değil mi? Kim ister eşini yada canı şeklinde sevilmiş olduğu erkeğini, hanımını bir başkası ile paylaşmak! Bunu aklı başlangıcında olan hiçbir insan kabul edemez ve şiddetle reddeder. Fakat yaşamın cilveleri var, yaşam devamlı kendi oyununu sergiler bizlere bir ihtimal sana da sergiledi bu tatsız oyunu.

Umutsuz olma! Elbet bir çıkış yolu var ve ben sana bu çıkış yolunu göstereceğim. Asla ayırma büyüsü nedir bunu duydun mu? Mesela sevdiğini bir başkası senin elinde aldı ve sen onların ayrılıp sevgilinin yeniden seni sevmesini, sana geri dönmesini istiyorsun. İşte bu durumun ilacı ayırma büyüsüdür.

Bununla ilgili yazımı okumak istersen şu linkten ulaşabilirsin << ayırma büyüsü iyi mi yapılır >>

SABUN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

İçindeki intikam çanlarını duyabiliyorum, bir ihtimal senin canını oldukça fazla yakan bir oldu hayatında ve sen ona aynı acıları yaşatmak istiyorsun. Bir ihtimal onu yatalak yapmak istiyorsun bir ihtimal bir süre senin canın yandığı şeklinde onunda canı yansın istiyorsun. Sabun büyüsü son aşama güçlü bir büyüdür ve insanlara büyük zararlar verebilir.

Peki sen iyi düşündün mü? Hakikaten o insanoğlunun canını yakmak istiyor musun?

Bir ihtimal senin hissettiğin bu intikam duygusu geçici bir duygu olabilir. Kendine sordun mu? Hakikaten o kişiye zarar vermek istiyor musun? Kim bilir bunun tam tersi bir durum yaşıyorsun, bir ihtimal başkası senin için sabun büyüsü yaptırdı ve sen bu büyüyü çözmek istiyorsun. Merak etme tüm sorunlarını beraber halledeceğiz.

Ilkin senin için yazdığım şu yazıyı bağlantıya tıklayarak okumanı isterim sonrasında beraber bir çözüm yolu bulacağız << sabun büyüsü iyi mi yapılır >>

NOHUT BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Geceleri uyuyamıyor musun? Sevdiğini unutamıyor musun? Geceleri büyük yalnızlık mı çekiyorsun? Kim bilir bu yüzden bu sayfayı buldun ve sana destek olması için değişik yöntemler bulmaya çalışıyorsun. Evet doğru yerdesin ve sonunda aşk acını dindirecek çözümler bulmaya hazırsın.

Birazdan sana sevgilini yeniden kazanman için lüzumlu anahtarı vereceğim. Sen kendin bu anahtarı iyi mi kullanacağına karar vereceksin.

Nohut büyüsü evde meydana getirilen büyüler içinde oldukça malum ve meydana getirilen büyü şeklidir. Bu mevzuda seni aydınlatacak detayları başka bir makalemi okuyarak daha iyi öğreneceksin. İşte bu bağlantı seni nohut büyüsü hakkında aydınlatacak sayfaya götürecek << nohut büyüsü iyi mi yapılır >>

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır

ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Bu kelimeyi duyunca tüylerim ürperiyor bir ihtimal seninde ürperiyordur. Hakikaten tane kanı büyüsü yapanlar ve bunu kocalarına içiren hanımefendiler ne kadar oldukça bu toplumda. Ne yazık ki bunun önüne geçilemiyor. İnsani tarafı olmayan bu uygulamayı asla önermiyorum tam tersine lanetliyorum.

Fakat eğer senin dersin tane kanı büyüsünü bozdurmak ise o vakit ben sana seve seve yardım ederim. Yeter ki benden bu büyüyü yapmamı isteme. O vakit seninle bozuşuruz.

Yardım almak istersen başımın üstünde yerin var. Seni bu durumdan kurtaracak tüm geçerli çözümleri biliyorum, beni aramak için düşünme, derhal şimdi bana yaz yada beni ara. Senin için bu mevzu hakkında bir yazı yazdım ne olursa olsun ilgini çekecektir. Mevzu tane kanı büyüsü elbet.

İşte bu mevzu hakkında yazdığım makaleme şu linkten ulaşabilirsin << tane kanı büyüsü iyi mi yapılır >>

Boşanma büyüsü nasıl yapılır

BOŞANMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Evin içinde her gün eşinle yaşadığın tartışmalardan yorulmuş bulunduğunu düşünüyorum. Üzülme! biten bitmiştir, artık gitme vakti geldiyse o evden gitmen gerekir. Sonsuza kadar bu işkenceye dayanacak değilsin. Eline sana sunulmuş tek bir yaşam var ve bu yaşamı iyi mi kullanacağın tamamen senin seçimlerine bağlı.

Başkası için acı çekmeye devam etmek mi istiyorsun yoksa kendine yeni bir yaşam mı oluşturmak istiyorsun? Söylediğim şeklinde seçim senin elinde, bundan sonrasında yaşamının iyi mi olacağına kendin karar vereceksin.

Kim bilir sen çoktan kararını verdin ve boşanmak istiyorsun fakat eşine söyleyemiyorsun yada söyledin fakat o boşanmak istemiyor. Bunun çaresi boşan büyüsüdür şundan dolayı sevmediğin biri ile yaşamını harcamak doğru olmaz.

Asla kimse senin sahibin değil ve asla kimse senin yaşamının, bedeninin ve ruhunun sahibi olması imkansız. Bu mevzuda asla hiç kimseye hak düşmez.

Sen kendi seçimlerini kendi kendine yapmakta özgür olmalısın. Doğru olan budur, yaşamını asla hiç kimseye kiraya vermedin ve asla verme aslına bakarsan yapılması ihtiyaç duyulan budur. Öyleyse asla merak etme seni bu durumdan çıkaracağım ve taze bir nefes alacaksın. Aldığın her nefesi hissetmeye başlayacaksın.

Özgür olacaksın ve yüksek göklere uçup özgürlüğün sana yaşattığı görkemli duygunun keyfini çıkaracaksın. Boşanma büyüsü ile ilgili şu makaleyi yazdım linki tıkla ve yapman gerekenleri öğren << boşanma büyüsü iyi mi yapılır >>

Büyü çözmek

Kıymetli okuyucum; ek olarak sana şunları söylemek isterim, her ne mevzuda mesele yaşıyorsan yaşa lütfen bana yaz, benimle yaşadığın problemi paylaş ki ben sana bu mevzuda yardım edebileyim. Unutma! Yaşamın engelleri devamlı olacak, devamlı hayallerimiz ve varmak istediğimiz istasyonlar olacak.

O halde şunu bilerek hareket etmemiz gerekir; şikayeti bırakıp bir tek yapılması gerekene odaklanmak ve harekete geçmek. Eğer yakınma edecek dönemin var ise o halde düşünecek ve problemi çözecek zamana sahipsin anlamına gelir. Hadi şimdi yerinden kalk ve kendin için bir şeyler halletmeye başla. Mesela bana yazmakla işe başlayabilirsin.

BÜYÜ NASIL BOZULUR

Büyü iyi mi bozulur, hangi durumlarda büyü bozma ve büyü çözme işlemi yaptırmak doğru olur, büyüden korunma iyi mi olur, eve meydana getirilen büyü iyi mi bozulur anlatayım.

Kıymetli okurum, sana şu mevzuları birer birer anlatacağım; başkasına meydana getirilen büyü iyi mi bozulur, büyü iyi mi çözülür, büyüden korunmak ve kurtulmak için ne tür önlemler almalısın, evin içine şu demek oluyor ki eve meydana getirilen büyü iyi mi bozulur, her birini sana detaylarıyla anlatacağım.

Her kişi yaşamdan zevk alarak yaşamını sürdürmek ister, inanırım sende bu şekilde düşünüyorsun. Düzgüsel şartlarda kötülüklerin bizlerden uzak olmasını isteriz. Bunu belli ölçülerde başarısız fakat kimi zaman bizim denetim edemediğimiz yaşamın bizlere sunmuş olduğu fena sürprizler oluyor.

Bunların sebebi biz değiliz, başımıza gelen her türlü fenalık aslına bakarsak birer ders mahiyetinde şundan dolayı her karşılaştığımız fena durum karşısında birazcık daha deneyim kazanıyoruz ve yolumuza daha kuvvetli olarak devam edebiliyoruz.

Sizi sevmeyen, size zarar vermek isteyen düşmanlarınız olabilir, bir ihtimal bu düşmanlar en yakın arkadaşlarınız içindede olabilir. Size fena bir edinim yaşatmak için büyü yaptırmış olabilir. O halde senin yapman ihtiyaç duyulan meydana getirilen büyü iyi mi bozulur bunu öğrenmen gerekir. Ben sana sihrin iyi mi bozulacağını tek tek anlatacağım.

BAŞKASINA YAPILAN BÜYÜ NASIL BOZULUR

Sevdiğin insanoğlu var değil mi? Mesela sevdiğin bir eşin olabilir yada sevdiğin bir adam arkadaşın olabilir, gene sevdiğin bir kız olabilir. Bunlara zarar gelmesini istemezsin o şekilde değil mi? Onları korumak, onlara zarar gelmesini önlemek için elbet senin yapacağın şeyler var.

Başkasına meydana getirilen büyü iyi mi bozulur bunu yapabilmen için  büyü bozan medyumlar sana yardım edecektir.

Tek yapman ihtiyaç duyulan durumun farkına vardıktan sonrasında zaman geçirmeden iyi bir medyum ile iletişime geçmek. Bu şekilde sevdiklerine başkası tarafınca zarar vermek için yaptırılmış olan sihrin tesirinden sevdiklerini tamamen koruyabilirsin.

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Evinizde yada iş yerinizde bilhassa kapı arkalarında, mobilya arkalarında, yatak odanızda, aynaların arkasında kırmızı renge yakın yağlı bir iz görürseniz muhtemelen birisi size domuz büyüsü yapmış anlamına gelir. Domuz yağı büyüsü iyi mi bozulur hakkaten bilinmesi ihtiyaç duyulan bir şeydir.

Aksi halde kendisine domuz büyüsü yapmış bir kişinin var ise aile yaşamı, eğer ailesi yoksa kendi hayatına hüsrana uğrar. Yaşadığınız yaşam katlanılmayacak bir hal alabilir. Domuz büyüsü çözülmedi sürece asla mutlu ve sıhhatli bir yaşam yaşamak mümkün olmaz. En kısa sürede büyü çözen hocalar ile beraber çalışmaya adım atmak gerekir.

EVDE BÜYÜ NASIL BOZULUR

Eğer kendi evine meydana getirilen bir büyü olduğundan kuşku ediyorsan bunu anlamanın elbet en iyi yolu bakım meydana getiren bir hocadan yardım almaktır. Bir ihtimal evin bir yerinde senin için düzgüsel olmayan bir ekip işaretler gördün ve bu işaretin ne anlama geldiğini merak ediyorsun. Netice olarak büyü olabileceği endişesi yaşıyorsun.

Büyü bozmak için bazı dualar var başlangıç olarak bu tarz şeyleri deneyebilirsin. Büyü bozma duaları hakkında daha detaylı detayları şu makalemde bilgileri ile yazmıştım << büyü bozma duası >> Fakat ben sana başlangıç için evinde büyü bozmak için şu duayı dinlemeni öneriyorum. Senin için bir ses dosyası oluşturdum. Derhal aşağıdaki player da bu duayı dinleyebilirsin.

Yukarıdaki duayı dinlemek evin içindeki fena güçlerden kurtulman için san oldukça büyük oranda yardım edecek.

Eve yapılan büyü nasıl bozulur

EVE YAPILAN BÜYÜ NASIL BOZULUR

Diyelim ki akşam evine girdin ve hemen hemen kapıdan girer girmez üstünde bir halsizlik, bir bitkinlik hali hissettin. Bu durumun kendi evine her girdiğinde yeniden ettiğini düşün. Evine her ulaştığında ruhun sıkılıyor, adeta o evden kaçmak istiyorsun. Eğer bu şekilde bir edinim yaşıyorsan ne olursa olsun evini denetim etmen gerekir.

Bakacağın bölgeleri biliyorsun, genel anlamda gözden uzak köşeleri denetim etmeye çalış şundan dolayı eğer biri senin evinin içine büyü yaptıysa o vakit ne olursa olsun göz önünde olmayan bir yere bunu bırakmış olabilir.

Eve meydana getirilen büyü iyi mi bozulur bunu izah edeyim; aslına bakarsak kendi başına bu büyüyü çözmen teknik olarak mümkün değil. Senin bir tek yapabileceğin bazı ilk önlemleri almak ve gerisini ustalaşmış bir medyuma bırakmaktır. Ustalaşmış biri sana sadece bu mevzuda eksiksiz yardım edebilir.

Aynı vakit evinde büyü var ise derhal yukarıda eklediğim sesli duayı dinlemeni tavsiye ederim. Bu duayı dinlemek evin içindeki büyüsel fena güçlerin uzaklaşmasını sağlar fakat bu geçici bir çözümdür kalıcı çözüm ise ne olursa olsun bir uzman medyum yada hocadan yardım almaktır.

BÜYÜ NASIL ÇÖZÜLÜR

Büyü iyi mi çözülür inşallah onu sana anlatacağım ek olarak tanım etmeye çaba edeceğim. Büyü çözmek için bizlere lüzumlu olan malzemeler 4 metrelik bir ip olacak ve ağzına kadar su dolu bir bardak masamızın üstünde olacak. Peşinden 4 metrelik ipe 200 tane düğüm atılacak.

Yalnız burada dikkat etmen ihtiyaç duyulan bu düğümleri atarken çözülebilecek düğüm olması gerekiyor. Doğrusu ipi çektiğimiz vakit attığın düğümün açılması gerekiyor. Derhal aşağıdaki resimde düğümün iyi mi atılacağını görebilirsin.

büyü nasıl çözülür, büyü çözmek
Büyü iyi mi çözülür

200 tane düğüm atılırken niyetimizin büyüyü çözmek olduğu devamlı anımsanacak. Ilkin Felak suresini 1 kere okuyoruz ve atmış olduğumuz düğümlerden birini düşürüyoruz (açıyoruz). Peşinden şu sözleri yeniden ediyoruz ”Bana meydana getirilen büyüyü çözdüm” diyoruz. İlk aşama bu şekilde tamamlanıyor.

İkinci seferde bu kere Nas suresini okuyoruz ve okuduktan sonrasında ipteki bir öteki düğüme üfürerek şunu yeniden ediyoruz ”Bana meydana getirilen büyüyü çözdüm” ve arkasından bir düğüm daha özgür bırakıyoruz.

Kalan 198 tane düğümü çözmek için ilkin Felak suresi sonrasında Nas suresi ve arkasından yeniden Felak suresi okumak suretiyle toplam 200 kere bu işlemi uyguluyoruz. Her okuduğumuz surenin arkasından ne olursa olsun ipe üfürüyoruz bu oldukça mühim bunu ihmal etmeyin.

Bu işlemler bittiğinde elimizde tüm düğümleri açılmış 4 metre uzunluğundaki ipimiz kalıyor. Bu 4 metrelik ipi elimizin içine katlıyoruz. Bu ipi avucumuzun içine katladıktan sonrasında derhal önümüzde duran su dolu bardağın içine bırakıyoruz.

Büyü bozma şekilleri

İpi bardağın içine koyduktan sonrasında bu bardağı bir halde kaynatıyoruz fakat oldukça değil birazcık suyun ılık olması için. Bardağın içindeki suyun ılık olması gerekiyor oldukça kaynar olmasını gerek yok. Bu şekilde 1 saat ipi suyun içinde beklettikten sonrasında bardağın içindeki ipi çıkartarak bu ipi kuruduktan sonrasında yakarak bir yere gömüyoruz.

Doğrusu ipin kuruması için beklenecek ve ip kuruduktan sonrasında yakılacak. Külleri bir toprağa gömülecek. Bardağın içinde kalan suyu hasta olan kişiye içiriyoruz.

Yukarıdaki büyü çözme yöntemini sesli olarak dinlemek istersen derhal aşağıda bu sihrin sesli anlatımı mevcuttur, dinleyebilirsin.

AŞK BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Kıymetli okuyucum; oldukça merak ettiğin öteki bir mevzu ise aşk büyüsü iyi mi bozulur mevzusu bunu biliyorum ve sana bunu açıklayacağım. Ilk olarak bu mevzuda daha ilkin kapsamlıca yazdığım << aşk büyüsü iyi mi bozulur >> başlıklı yazımı okumalısın, arkasından bu sayfaya dönerek kaldığın yerden okumaya devam edebilirsin.

Büyük olasılıkla eşine başkası tarafınca meydana getirilen yada senin daha ilkin başka birine yaptırdığın aşk büyüsünü çözmek istiyorsun. Bunun yöntemi elbet asla şüphesiz büyü bozan bir hocadan destek almaktır.

Burada ben sana bir tek kısa bir ön informasyon vermek istedim. Bu büyüyü kendi başına evinde oturarak çözemezsin ne olursa olsun bir hoca kontrolünde bu işlerin yapılması şarttır.

KARA BÜYÜ NASIL BOZULUR

Senin kara büyü iyi mi bozulur daha iyi anlaman ve mevzuya daha iyi hakim olman için bir İslam aliminin kara büyü ile alakalı görüşlerini dinlemeni isterim. Ek olarak daha ilkin kara büyü hakkında yazdığım << kara büyüsü iyi mi bozulur >> adlı makalemi okumanı kuvvetle tavsiye ederim.

Unutma ki, kara büyü çözmek kim bilir en zor meydana getirilen büyü çözme yöntemidir bu yüzden bu iş şakaya gelmez. Tavsiyem gene güvenilir bir hocadan bu mevzuda destek almandır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Bilhassa sevdiğiniz size bir armağan verdiğinde oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Size armağan edilen bir kolye yada benzeri hediyeler üstünde yapılmış bağlama büyüsü olabilir. Asla anlam veremediğiniz bir halde birisinden ansızın hoşlanmaya başlarsanız bu durumda oldukça uyanık olmanız gerekir.

Bir ihtimal kolye içinde yazılmış ve kolyenin içine konmuş bir büyü olabilir yada yedirilmek suretiyle size yapılmış bir bağlama büyü olabilir. Bundan kurtulmak için elbet çeşitli büyü bozma şekilleri var. Şu makalemi okumanı şiddetle tavsiye ediyorum << bağlama büyüsü iyi mi bozulur >>.

PAPAZ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Şüphesiz Tanrı desteğe ihtiyacı olanları destek sunar yeter ki sizin niyetiniz temiz ve iyi niyetli olsun. Papaz büyüsü kategorik olarak zor meydana getirilen ve zor bozulan bir uygulamadır. Bu uygulanın insan üstündeki negatif etkilerinde kurtulmak için elbet değişik çözüm yolları var.

Eğer üzerinizde papaz büyüsünün bulunduğunu düşünüyorsanız o halde şu makalemi << papaz büyüsü iyi mi bozulur >> okumanızı canı gönülden dilerim.

AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Diyelim ki kocanızla sizi ayırmak isteyen başka bir kadının kocanız da gözü var. Netice olarak bu hanım kocanızın sizden ayrılıp kendisi ile evlenmesini sağlamak için ayırma büyüsü yaptırmış olabilir. Eğer siz bu ayırma büyüsünü derhal bozmak iseniz kısa sürede kocanızın sizi terk edip öteki hanıma gitmesi kaçınılmaz olacaktır.

Bunun önüne geçmek için medyumların hazırladıkları bazı kuvvetli muskalar var. Bu muskalar yardımıyla eşinize meydana getirilen yada size meydana getirilen bağlama büyüsünün tesirinden tamamen korunabilirsiniz. Daha ilkin bu mevzuda yazdığım şu makalemi << ayırma büyüsü iyi mi bozulur >> okumanızı isterim.

SABUN BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Sabun büyüsünü çözmek için sabun büyüsü yapıldığında uygulanan yöntemin tam tersi istikametinde işlem gerçekleştirmek gerekir. Asla şüphesiz sabun büyüsü son aşama ölümcül neticeleri oluşturan kuvvetli büyü çeşitleri arasındadır. O halde sabunla meydana getirilen büyüler hakkında daha detaylı informasyon almak istiyorsun şu makalemi okuyabilirsin << sabun büyüsü iyi mi bozulur >>.

NOHUT BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Aslına bakarsak insanların kendi evlerinde kolayca yapacakları nohut büyüyü oldukça fazla tercih edilse bile genel olarak netice verme olasılığı oldukça düşük olur. Gerek maliyeti gerekse yapılışı kolay ve süratli olduğundan insanoğlu tamamlanmamış bilgilerle nohut büyüsünü kendi başlarına evlerinde yapmayı deniyorlar.

Bu şekilde netice almak daha ilkin belirttiğim şeklinde mümkün değildir. Bundan dolayı nohut büyüsü hazırlanırken yada bozulurken okunan oldukça değişik dualar vardır. Bu duaları doğru bir halde usulüne uygun olarak okumadığınız sürece netice alamayacağınızı söylemek isterim. Nohut büyü ile ilgili şu yazımı okuyabilirsiniz << nohut büyüsü iyi mi bozulur >>.

ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Hanımefendilerin hayız kanları şu demek oluyor ki tane kanlarını kocalarına yada sevdikleri erkeklere içirmek suretiyle yaptıkları büyüdür. Normal olarak hem bu büyüyü yapanın da yaptıranın da Tanrı katında yeri yoktur.

Fakat buna karşın oldukça fazla hanım bu yolu kocaları üstünde deniyorlar. Eğer sevdiğinizin kızın yada karınızın size bu şekilde bir büyü yaptırmış olduğundan kuşku duyuyorsanız o halde şu makalemi okumanızı tavsiye ederim << tane kanı büyüsü iyi mi bozulur >>.

BOŞANMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Diyelim ki eşinizden bir süre ilkin ayrılmaya şu demek oluyor ki boşanmaya karar verdiğiniz. Bunu kim bilir eşinize söylediğiniz fakat eşiniz şiddetle boşanmaya yanaşmak istemedi. Bir ihtimal sizi tehdit etti, bir ihtimal evlatları duygu sömürüsü şeklinde kullandı. Bir ihtimal daha değişik gerekçeler ileri sürdü.

Ne olursa olsun siz eşinizi ikna edemeyeceğinizi anladığınız ve eşinizin sizden kolayca boşanmasını sağlamak için, eşinizin boşanma aşamasında size hiçbir güçlük çıkarmaması için boşanma büyüsü yaptırdınız. Sonrasında geçen günlerde fikrinizi değiştirdiğinizi düşünelim.

Artık boşanmak istemiyorsanız ve yaptırmış olduğunuz boşanma büyüsünün tesirini ortadan kaldırmak istiyorsunuz. Eğer bu durum olan biriysen şu yazımı okumanı bilhassa öneriyorum << boşanma büyüsü iyi mi bozulur >>.

BÜYÜ BELİRTİLERİ

Büyü emareleri, size yada sevdiklerinize meydana getirilen sihrin emareleri açıkça görünmeyebilir, eğer evinizde yada eşinizde büyü emareleri var ise yazımı ne olursa olsun okuyun.

Normal olarak bu yazıyı şu anda okuyorsan şunları merak ediyor olmalısın; büyü emareleri nedir, birine yalan büyü iyi mi anlaşılır, sihrin insan üstündeki en belirgin emaresi nedir, büyü olduğu iyi mi anlaşılır, evde büyü emaresi iyi mi meydana gelir, işte tüm bu merak ettiklerine yanıt bulacaksın.

Her şeyden ilkin sana şunu söylemek isterim, asla merak etme şundan dolayı aradığın tüm gerçek detayları bu sayfada bulacaksın. Bir tek şimdi arkana yaslan ve senin için yazdığım bu yazıyı sıkılmadan, üşenmeden sonuna kadar oku. Haydi şimdi mevzumuza yeniden dönelim.

Bilhassa eşler içinde oldukça karşılaşılan ayırma büyüsü emarelerini nedir bunlardan söz etmek isterim. Her geçen gün büyü yapanların çoğalması ve insanların sorunlarının çarelerini falcılarda ve büyücüler de aramaları artık bir gerçek olarak biliniyor.

Karı koca içinde hiçbir mesele yokken tartışmaları, çiftlerin anlaşamamaları, aile düzenin bozulması, artık günlük hayatımızın bir parçası haline geldi.

Büyünün Belirtileri

Bunların aslına bakarsak bir bir çok büyüden meydana gelmektedir. Fakat bir çok evli çiftler bunun bilincinde değiller. Bilincinde olmadıkları için bir oldukça evli insan artık boşanmanın eşiğine gelmiş yada bunlardan bir çoğuda boşanmış durumdalar. Aile içindeki büyü emareleri nedir şimdi bu tarz şeyleri özetlemek gerekirse özetleyeyim.

 • Hanımefendilerin artık kocalarından zevk almamaları, tiksinmeleri, uzaklaşmaları.
 • Ortada hiçbir mantıklı niçin yokken ansızın başlamış olan tartışmalar, kavgalar.
 • Uzaktayken birbirlerini oldukça özlemeleri fakat yan yana geldiklerinde nefret etmeleri.
 • Hanımefendilerin hamile (hamile) kalamamaları.
 • Hamile kaldıklarında bir kaç ay içinde düşük yapmaları.
 • Adamların erkeklik uzvunu kullanamaması (eşiyle ilişkiye girememesi)

Yukarıdaki benzer sebeplerden bir oldukça karı koca boşanmanın eşiğine gelmiş durumda. Bunun teşhisinin zaman kaybedilmeden yapılması bu ailelerin yuvalarının devamı için oldukça yararlı olacaktır.

Meydana getirilen büyüleri idrak etmek için belli kuralları bilmek gerekir. Bilhassa kendisine büyü meydana getirilen kişilerde ne tür davranışlar gözlenir bunlar üstünde duracağım. Aslına bakarsak meydana getirilen sihrin mahiyetine gore pek oldukça değişik emaresi oluşmaktadır. Ben size genel manada en oldukça karşılaşılan büyü emarelerini ifade etmek isterim.

 • En oldukça görülen emare kişinin midesinde şiddetli bir halde başlamış olan mide kasılmalarının oluşması.
 • Kişinin vücudunda başlamış olan sedef şeklinde bazı deri hastalıklarının meydana gelmesi (deri döküntüsü şeklinde).
 • Gene ellerde ve ayaklarda bilhassa ayak bölgesinde kuvvetli bir halde başlamış olan kaşıntılar ve terlemeler.
 • Kulak içinde başlamış olan kulak çınlamaları ve bunu takip eden acayip sesler duymaya başlama durumları.
 • Kişilerin uykularında kedi, köpek, fare, yılan şeklinde hayvanların sık sık görünmeye başlaması.

Yukarıda saydığım emareler daha öncede yazdığım şeklinde en karşılaşılan büyü belirtileridir bunun haricinde meydana getirilen sihrin mahiyetine gore kişiler üstünde daha değişik etkisinde bırakır gözlemlemek olasılık dahilindedir.

Mesela bir insana ticari hayatında sekteye uğratmak için, o kişinin kazancına zarar vermek için meydana getirilen bir sihrin alametleri daha değişik bir halde meydana gelir.

Büyü emareleri hakkında sizler için hazırladığım aşağıdaki ses kaydını dinleyebilirsiniz. Bu sesli kayıtta insanlara meydana getirilen muskaların onlar üstündeki yansımalarını, neticelerini, insan davranışlarındaki yansımaları daha iyi anlayacaksınız.

Başka bir örnek daha vereyim, diyelim ki birisi bir başkasına haset etmiş hatta bununla yetinmeyip gidip birde büyü yaptırmış bulunduğunu varsayalım. İnanın bana bu biçim insanoğlu bizim toplumda çok çok fazla var.

Buradaki amaç öteki insana hastalık vermek olabilir, diğerine acı çektirmek olabilir bunun şeklinde oldukça değişik sebeplerden meydana gelen durumlara rastlamak {hiç de} azımsanacak sayıda değildir.

Ek olarak belirtmek isterim ki eşlerin arasını bozmak için yaptırılan büyülerin sayısı oldukça fazladır. Bunların en başlangıcında eşler içinde şu demek oluyor ki karı koca içinde cinsel birlikteliğin yaşanmaması için yaptırılan muskalar oldukça fazladır.

Bu şekilde bir muskanın tesiri altında kalan evli çiftlerin bundan sonrasında artık cinsel yaşamlarından söz etmek mümkün olmaz. Bunun tek çözümü iyi mi büyü bozulur bu incelikleri bilmek ve doğru bir halde meydana getirilen sihrin tesirini derhal ortadan kaldıracak koruma muskaları yaptırmaktır.

BÜYÜ OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR

Bir insanoğlunun üstünde büyü bulunduğunu idrak etmek için iki yol vardır. Birincisi o insanoğlunun davranışlarını incelemek, son dönemlerde ortaya çıkan belirgin düzgüsel olmayan davranışların başlaması şeklinde ve ikinci olarak bir hocaya bakım yaptırmak suretiyle bir insanda sihir olup olmadığı mevzusunda güvenilir olunabilir.

Bir insanda büyü olduğu iyi mi anlaşılır aslına bakarsak bunu idrak etmek için alim olmaya gerek yok yapacağınız oldukça kolay gözlemlerle bir kişide büyü olup olmadığı kanaatine varabilirsiniz. Gözleme şu noktadan başlayın, mesela üstünde büyü bulunduğunu düşündüğünüz kişinin son dönemlerde yapmış olduğu acayip ve alışılmışın haricinde yapmış olduğu eylemlere bakın.

Eğer şahıs daha ilkin asla yapmadığı acayip ve anlam ifade etmeyen şeyler halletmeye başladıysa bu şahıs sihrin tesiri altında kontrolünü yitirmiş olabilir.

Bundan dolayı kendine büyü yapılmış kişiler kendi iradelerini kaybederek tamamen ruhani varlıkların güçleriyle hareket etmeye başlarlar. İşte bu aşamada bir kişide büyü bulunduğunu idrak etmek için en iyi referans kişilerin davranışlarını ciddi bir halde gözlemlemektir.

Evde büyü belirtileri

Bunun yanında şunu da söylemek gerekir, her meydana getirilen büyü mutlak suretle bedeni tesiri altına almayabilir. Doğrusu meydana getirilen büyü tam olarak her insan üstünde aynı etkiyi göstermez.

Bu durum büyü meydana getirilen kişinin irade gücü ile doğru orantılı olarak değişlik izah edebilir. Hiçbir sihrin garantisi yoktur bu yüzden medyumlar bir kişinin üstündeki büyüyü çözerken devamlı kişiye hususi olarak değişik değişik metotlar tercih ederler.

Bu durumu daha iyi anlamanız için şöyleki bir örnekle yola çıkmak doğru olur diye düşünüyorum. Mesela bir yeriniz ağrıyor yada vücudunuzda belli bir noktada başlamış olan bir hastalık durumu meydana geliyor. Siz bunun çözümü için doktora gidiyorsunuz hekim ilkin sizi muayene ediyor değil mi?

Ondan sonrasında sizin bedensel durumunuza gore size hususi bir reçete yazıyor. Her insanoğlunun bedeni bazı ilaçlara yanlış tepkiler verebileceği şeklinde büyü çözümlerinde de bunu doğru yapmak, şu demek oluyor ki doğru teşhis doğru tedavi yoluna gitmek son aşama dirimsel ehemmiyet arz eder.

SAHTEKAR HOCALARA DİKKAT

Kıymetli kardeşlerim, sizi bir mevzuda uyarmak isterim, bir çok vakit bazı sahtekar hocalar siz onlara gittiğiniz vakit kısa bir bakım yaptıktan sonrasında derhal üzerinizde büyü bulunduğunu söyleyebilir. Bunların amacı bir tek sizin üzerinizden para kazanmaktır.

Bundan dolayı sizde hakkaten büyü olup olmadığı bu tür fena niyetli hocaların umurunda bile değildir. Lütfen bu mevzulara oldukça dikkat edin, derhal size bir hoca senin üstünde büyü var diyorsa bunlara inanmayın. Sizin için en hayırlısı gerçek medyumlar aracılığı ile sorunlarınızı çözme yoluna gitmelisiniz.

Doğrusu gerçekte üzerinizde büyü olmadığı halde sahtekar hocanın size söylediklerinden etkilenerek ruhsal olarak buna inanma eyleminde bulunabilirsiniz. Fazlaca sayıda insan bana bu sorunlarını yazıyorlar ve ben bakım yaptığımda aslına bakarsak o insanoğlunun üstünde büyü olmadığını görüyorum.

Demek istediğim şudur ki; her söylenen şeye inanmayın, her hocayım diyen kişilerin sözlerine kanmayın. Eğer çevrenizde hakkaten iyi bildiğiniz, iyi tanıdığınız dürüst hocalar biliyorsanız ilk olarak bu kişilerden tavsiye alabilirsiniz. Yanlış insanlardan alacağınız yanlış bir tedavi yöntemi Tanrı kurusun sizi içinden çıkamayacağınız bir durum içine düşürebilir.

EVDE BÜYÜ BELİRTİLERİ

Son dönemlerde evinizde acayip şeyler mi olmaya başladı? Eğer evinizin içine her girdiğinizde hemen hemen kapıdan girer girmez üzerinizde bir ağırlık hissetmeye başlıyorsanız bunlar evde büyü emareleri olduğuna işaret edebilir. Buna ek olarak karı koca bir birinden ayrılsın diye, evin içinde huzursuzluk yaşansın diye evin içine büyü yapılmış olabilir.

Eğer bir şahıs evde büyü emareleri hissetmeye başladıysa ilk yapacağı şey yaşamış olduğu evin içini baştan sona güzel bir halde denetim etmelidir. Genel anlamda evin içine meydana getirilen büyüler göz önünde bulunmayan gizli saklı bölgelere bırakılır.

Bunu dikkate alarak tıpkı kendinizi büyü meydana getiren kişinin yerine koyarak şu demek oluyor ki empati yaparak onun şeklinde düşünmeye çalışmaktır. Siz onun yerinde olsaydınız nereye koyardınız, işte bu şekilde empati yaparak evinizin içindeki saklanmış olan muskayı bulmanız daha kolay olacaktır.

Eğer tüm aramalarınıza karşın evin içindeki büyüyü bulamıyorsanız o vakit yapmanız ihtiyaç duyulan bu sihrin tesirini ortadan kaldırmak için iyi bir hocaya koruma muskası yaptırmak olmalıdır.

Koruma muskası yaptırdıktan sonrasında evin içinde gizlenmiş olan muskayı bulamasanız bile artık o sihrin tesiri ev halkına zarar veremez. Koruma muskası yaptırmak isteyenler bana hususi mesajla bu taleplerini iletebilirler.

BÜYÜ BOZMA

Büyü iyi mi bozulur oldukça sıkça sorulan sorulardan birisidir ve bu şekilde bir soruya yanıt verecek kişinin hakkaten uzman olması hatta çareler sunması, çözüm yollarını size sunabilmesi gerekir. Büyü bozma hakkaten ciddi bir iştir sadece alim olan anlamış olur. Büyü insanoğlunun enerji kaynağına zarar vererek hem ruhsal hemde fizyolojik problemler meydana getirir.

Aslına bakarsak büyüyü tanımlarken büyü bir hastalıktır dersek yanlış olmaz. Büyü vücuda girmiş bir kanser hücresi gibidir. İçinizde, ruhunuzda yayılarak tüm bedeninize büyük hasar verebilir.

Her hastalıkta yapıldığı şeklinde sihrin de tedavi edilmesi ve yeniden bu sorunla karşı karşıya gelinmemesi için önlemler alınması ve bazı koruma muskaları yapılması kaçınılmazdır.

Büyü bozma muskaları

Bu mevzu hakkında söylenebilecek tek söz sihrin bedenimizdeki enerji sistemine zarar veren bir virüs olmasından dolayı tedavisinde de bu negatif enerjiyi tersine çevirecek koruma vefkleri, muskaları, tılsımları uygulanması doğru yöntemdir.

Kendisine büyü meydana getirilen bir kişin enerji dengesi bozulmuş olduğu için ne olursa olsun bu mevzuda uzman olan bir medyum tarafınca bu bozulmuş olan enerji yeniden dengelenmelidir. Bu tedavi meydana getirilen sihrin tesirini tamamen ortadan kaldıracağı şeklinde enerjinin tazelenmesi sebebiyle aynı kişiye tekrardan büyü yapılmasını da zorlaştırır.

Şununda bilinmesi gerekir, ne yazık ki sihrin yeniden yapılmasını engelleyecek bir yöntem yoktur. Ortalıkta dolaşan pek oldukça bilginin ne kadar faydasız bulunduğunu görmekte fayda vardır.

Fazlaca değişik çözüm önerileri ortalıkta dolaşmakta fakat bunların gerçeklerle uzaktan yakından ilgisi olmadığı bilmek gerekir. Bir çok medyum, hoca yada şifacı sihrin çözülmesi için yüzlerce senedir Kuran ayetlerinin okunmasını ve yazılarak kişinin üstünde taşıması şeklinde benzer çözüm yolları sunmaktadır.

Bu çözümlerin bir yere kadar yararlı bulunduğunu söyleyebilirim. İlahi bir ileti olan Kuran alemlere rahmet ve şifa olarak indirilmiştir. Normal olarak ki bu ayetleri okumak insana bir şifa getirecektir.

Büyü Bozmak

Meydana getirilen sihrin tedavisinin koşul bulunduğunu bilmemiz gerekir. Sadece sihrin tedavisi için bir tek Kuran ayetlerini okumak kafi bir işlem değildir. Bacağı kırık bir insanoğlunun düzelmesi için Tanrı’a yakarış etmek ve yardım istemek bir yere kadar yarar sağlamış olduğu şeklinde ne olursa olsun bu hastanın bir ortopedi uzmanına görünmesi gerekir.

Bundan dolayı bir tek yakarış etmek bacağı kırık bir insanı tedavi etmeye yetmez. Büyü çözümü içinde aynı durum geçerlidir ve bir tek yakarış okuyarak tedavisinde başarı elde etmek, netice almak maalesef mümkün değildir. Bu yüzden uzman bir medyum tarafınca vakaya müdahale edilmesi doğru olur.

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Büyü çeşitleri, en oldukça meydana getirilen büyü tariflerini öğrenmek ister misin? Sevdiğine, eşine, düşmanına, karına yada kocaya meydana getirilen büyü çeşitleri nedir birer birer açıklayacağım.

Gerek sevdiğiniz kişiye, gerek eşinize yada nişanlınıza, gerek arkadaşa meydana getirilen büyü çeşitleri hakkında informasyon edinmek istiyorsan bu yazımı dikkatlice okumalısın. Zira yazımı okuduğunda en etkili büyü çeşitleri ve tarifleri hakkında bilgilenmiş olacaksın.

Ilk olarak kendisine büyü meydana getirilen kişinin üstünde ne tür bir büyü bulunduğunu saptamak, belirlemek gerekir. Büyü çeşitleri meydana getirilen sihrin mahiyetine gore oldukça geniş bir yelpaze oluşturur. Meydana getirilen sihrin teşhisi için gene bir oldukça değişik yöntem ve teknikler vardır. Bu bakım sonucunda büyü meydana getirilen kişinin hayatında ne tür değişimler bulunduğunun belirlenmesi gerekir.

Bunu tıpkı doktorların yapmış olduğu çözümleme raporları şeklinde düşünebilirsiniz. Sihrin insanoğlunun üstündeki tüm negatif etkilerinin bakım meydana getiren hoca tarafında tüm ince ayrıntılarına kadar ortaya çıkartılması sihrin tedavisi için son aşama dirimsel ehemmiyet taşır.

Büyünün Çeşitleri

Iyi mi bir büyü yapıldığını bilmek probleminin teşhis edilmiş olduğu anlamına gelir ki hepinizin bilmiş olduğu şeklinde teşhis olmadan doğru tedavide olmayacaktır. Genel olarak büyü çeşitlerini şu maddeler halinde sıralamak doğru olur.

 • Havaya atılan büyü çeşitleri
 • Suya atılan büyü çeşitleri
 • Toprağa gömülen büyü çeşitleri
 • Ateşe atılan büyü çeşitleri

Doğrusu evrende bulunan 4 elementin gücünden yararlanılarak hazırlanan büyü çeşitleri vardır. Normal olarak bu tarz şeyleri da kendi içlerinde çeşitli kategorilere ayırmak mümkündür. Büyü yapanlar şu demek oluyor ki büyücüler kişilerin zaaflarını tespit ederek kişiye hususi büyüler yaparlar.

Her büyücü ilkin büyü yapacağı şahıs hakkında bir bakım yaparak o kişinin üstünde ne tür bir sihrin daha etkili olacağını tespit eder. Bundan dolayı her insanoğlunun büyüye karşı savunması farklılık gösterir bu yüzden büyü yapanlar şu demek oluyor ki büyücüler bu mevzuda son aşama duyarlı davranarak öncesinden bir çözümleme emek vermesi yaparlar. Bu analizin sonucuna gore kişiye hususi olarak bu büyü yapmak için hazırlık aşamasına geçerler.

BÜYÜ YAPILDIĞINI NASIL ANLARIZ

Büyü yapıldığında o kişinin işleri bozulur, kişinin gerek aşk yaşantısı gerekse iş hayatındaki sorunları büyük oranda artmaya adım atar. İşinde başarıya ulaşmış olması mümkün değildir yada aile ve aşk hayatında da aynı başarısızlıklar artarak devam eder. Bu durumda olan şahıs gerek fizyolojik gerek ruhsal olarak büyük bir açmazın içine girer.

Büyük bir paradoks hali adım atar. Kendisini adeta kapana sıkışmış şeklinde hisseder, ne yaparsa yapsın bir çıkış yolu üretemez. Gün geçtikte tüm enerjisi azalarak yerini büyük bir umutsuzluk duygusuna, büyü bir umarsızlık duygusuna bırakır. Genel olarak sihrin emarelerini sıralamak gerekirse şu emarelere dikkat etmek gerekir.

 • Kişinin birden, ansızın bayılması (beynin işlev bozukluğu)
 • Sonradan meydana gelen kişilerin konuşamaması (kekemelik hali)
 • İnsanların uzuvlarını sık sık yıkamaya başlaması (devamlı kendi bedenini kirli sezmek)
 • Cinsel isteksizlik, iktidarsızlık şeklinde cinselliğin işlevlerin tamamen bozulması (isteksizlik)
 • Uyku haline geçilememesi (uyumak için oldukça çaba sarf etmek, zor uyumak)
 • Yada tam tersi uykuya doyamamak (oldukça fazla uyuma isteği)
 • Eşlerin birbirinden soğuması hatta birbirlerinden nefret etmeye başlaması
 • Ani ve aşırı korku hallerinin yaşanması, rüyada kabusların görülmesi

Evet genel olarak sihrin emareleri bu saydıklarımızdır. Eğer sizde yukarıda emareleri yaşıyorsanız muhtemelen üzerinizde büyü var anlamına gelir. Yine ediyorum bundan güvenilir olmak için yapılması ihtiyaç duyulan güvenilir bir medyuma bakım yaptırmaktır.

BÜYÜ GERÇEK Mİ?

Günümüzde hala bu suali soran müslümanların olması hakkaten öğrenek vericidir. Mukaddes kitabımız Kuran da açıkça sihrin gerçek olduğu belirtilmesine karşın hala büyüye inanmayanların olması hakkaten İslam anlayışına sığmayacak bir davranıştır.

Bu tür kişiler bilincinde olmadan Tanrı’ın kitabında yazan gerçeği kabul etmediklerinin bilincinde mı acaba? Normal olarak ki büyü gerçektir, hatta peygamberimize dahi büyü yapıldığından Kuran açıkça söz eder.

Tüm bunların bilinmesine karşın hala toplumun bilgisiz bir kesiminde büyüye karşı bir ön yargı, inanmama hali, kuşku ile yaklaşma hali var. Bu yüzden sizleri uyarmak isterim, büyüye inanmayan bir müslüman Kuran ayetlerini kabul etmediğini bilmesi gerekir.

Bunu bir ihtimal bilincinde olmadan yapıyorlar fakat ayetleri inkar etmek Kuran’ı inkar etmektir. Bunun bu şekilde bilinmesinde büyük yarar görüyorum.

Özet olarak;

Kıymetli kardeşlerim; sizlere doğru bilgiler vermek için muhteşem bir emek harcadım fakat sanıyorum harcadığım tüm emeğe değerdi. Biliyorum öteki web sitelerinde oldukça kirli bilgiler dolanıyor bu anlamda sizlere gerçek ve doğru bilgiler vermek için vakit harcıyorum.

Her türlü yardım almak istediğiniz mevzuda bana mail adresimden yazarak ulaşabilirsiniz. Ek olarak yazılarımı beğenerek ve toplumsal ortamlarda arkadaşlarınızla paylaşarak bana büyük bir kattan oluşan elde etmiş olmuş olursunuz. Hepinize bu yazımı sabırla sonuna kadar okuduğunuz için tek tek teşekkür ediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*